Zapytania ofertowe

Ogłoszenie o pracę

Konsultant ds. Technologii

Szanowni Państwo,

 

W związku z realizacją  projektu pn. „Zakup wyników B+R oraz przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie innowacyjnej technologii produkcji drewnianych elementów krzeseł i stołów o konstrukcji SPK, szansą na wzrost konkurencyjności firmy Jarych w Mroczeniu” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.2., firma ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI „JARYCH” s.c. – Marzena i Paweł Jarych, ogłasza konkurs na stanowisko:

Konsultant ds. Technologii (umowa zlecenie)

Zatrudnienie od dnia 01.07.2017 r.

Miejsce pracy: Mroczeń, województwo wielkopolskie

 

Opis projektu:

Realizacja przedmiotowego projektu przez firmę Jarych obejmuje zakup wyników prac przemysłowych oraz przeprowadzenie prac rozwojowych, które pozwolą na opracowanie i wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji drewnianych elementów krzeseł i stołów o konstrukcji swobodnego przenikania się krzywoliniowych płaszczyzn. Przełoży się to na podniesienie poziomu innowacyjności przedsiębiorstwa, oraz poprawy konkurencyjności firmy na rynku polskim i zagranicznym.

Udoskonalony produkt będzie skierowany zarówno do klientów indywidualnych, jak i sklepów i salonów meblowych. Beneficjent będzie również produkować i sprzedawać komponenty krzeseł, które inne podmioty będą mogły wykorzystać i dostosować do potrzeb swoich klientów.

 

Wynagrodzenie będzie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Pracownik na stanowisku Konsultanta ds. Technologii będzie członkiem zespołu badawczego składającego się z trzech osób. Zespół będzie zaangażowany w proces badawczy.

 

Zakres obowiązków:

  • udzielanie konsultacji technologicznych i naukowych.
  • obsługa systemu CAD-CAM-CNC,
  • wsparcie przedsiębiorstwa we wdrożeniu wyników prac B+R po względem merytorycznym.

 

Wymagania:

- posiadanie stopnia co najmniej doktora z zakresu drzewnictwa,

- doświadczenie we wdrażaniu technologii i prowadzeniu badań w firmach przemysłu drzewnego i meblarskiego,

- posiadanie kompetencji technologicznych obsługi systemu CAD-CAM-CNC

 

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- ciekawą i pełną wyzwań pracę

- możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczenia w zakresie pracy w branży przemysłu drzewnego i meblarskiego

- pracę w miłej atmosferze

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, tj.:

- CV wraz z listem motywacyjnym

- dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie

 

do dnia 14.04.2017 na adres firmy Mroczeń 1a, 63-604 Baranów lub na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

 

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


 


 

 

Informacja o wynikach postępowania

W związku z planowaną realizacją  projektu pn. „Zakup wyników B+R oraz przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie innowacyjnej technologii produkcji drewnianych elementów krzeseł i stołów o konstrukcji SPK, szansą na wzrost konkurencyjności firmy Jarych w Mroczeniu” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.2., firma ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI „JARYCH” s.c. – Marzena i Paweł Jarych, informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania zgodnie z rozeznaniem rynku z dnia 13.02.2017  na:

Zakup wyników prac B + R w formie opracowania projektowego z uwzględnieniem wyników badań behawioralnych i rozkładu uwagi oraz reakcji mimowolnych

 

po rozpatrzeniu wszystkich ofert wybrana została oferta firmy :

B+R Studio Analiza Rynku Meblarskiego

MD Connect sp. z o.o.

Dobrodzień, ul. Oleska 35

46-380 Dobrodzień

NIP 5761536047

KRS 0000299170