PROJEKTY UE

 

 

 „Zakup wyników B+R oraz przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie innowacyjnej technologii produkcji drewnianych elementów krzeseł i stołów o konstrukcji SPK, szansą na wzrost konkurencyjności firmy Jarych w Mroczeniu.”

 

Cele i planowane efekty: 

Celem projektu jest zakup wyników prac przemysłowych oraz przeprowadzenie prac rozwojowych, które pozwolą na opracowanie i wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji drewnianych elementów krzeseł i stołów o konstrukcji swobodnego przenikania się krzywoliniowych płaszczyzn. Realizacja projektu przyczyni się do wzrostu konkurencyjności oraz podniesienia innowacyjności firmy „Jarych”. Opracowanie koncepcji pozwoli na osiągnięcie następujących rezultatów: 

- zakup wyników badań przemysłowych oraz realizacja prac rozwojowych – wpłynie na zwiększenie potencjału kadrowego sektora B+R oraz przyczyni się do rozwoju współpracy i transferu wiedzy w sektorach biznes – nauka; 

- wdrożenie innowacyjności procesowej i produktowej; 

- wprowadzenie rozwiązań przyczyniających się do poszanowania środowiska naturalnego – optymalizacja ścieżek obróbki spowoduje że zużycie energii będzie racjonalne – czerpanie energii elektrycznej będzie odbywać się na minimalnym poziomie. 
Istotnym celem projektu jest poprawa pozycji konkurencyjnej firmy. W chwili obecnej główną potrzebą firmy Jarych jest rozszerzenie zakresu oferowanych produktów, by móc realizować zamówienia nawet dla wymagających klientów. 

Wartość projektu: 1 072 431,00 PLN 
Wkład Funduszy Europejskich: 699 960,41 PLN 
Projekt realizowany w okresie: od 2017-01-01 do 2018-01-31 
Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać: Marzena Jarych, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

kontakt


Zakład Produkcji Mebli
Marzene i Paweł Jarych s.c.

Mroczeń 1a
63-604 Baranów

62 781 82 77jarychp@op.pl
   

Zestawy mebli, Meble, Krzesła, Taborety, Ławy, Meble Kalisz, Meble Baranów, Meble Ostrów, Producent mebli